Reference

Snažím se dělat pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

220

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti
7 let

pracuji v oboru

97 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Chceme prodat chatu, ale nechceme za ni málo
Jednoho krásného dne jsem dostal tip na prodej od regionálního ředitele Tomáše Štěpničky. Klienty jsem obratem kontaktoval, a domluvil si s nimi schůzku přímo na chatě. Na místě jsme se domluvili, že vyhotovím odhad tržní ceny a pak nastavíme strategii prodeje.

Vyhotovil jsem odhad a následovala druhá schůzka. Na té jsme diskutovali o správném nastavení ceny, protože vzhledem k okolnostem, byla představa majitelů nereálná. Domluvili jsme se na pro ně akceptovatelné ceně a šlo se na věc.
Přečíst si příběh
Hledáte dům ke koupi nebo domov
Naši investoři měli v nabídce odkoupenou nemovitost, po částečné rekonstrukci. Rekonstrukce se dodělala k plné spokojenosti budoucích majitelů. Rekonstrukce se opravdu povedla, ale co nejvíce okouzlilo nové majitele byla zahrada s pergolou a bazénem. O této přednosti této nemovitosti jsem samozřejmě věděl a sázel jsem na ni. Na prohlídkovém dni se potkalo opravdu hodně zájemců, ale u budoucích kupujících jsem to cítil na "první dobrou". 
Přečíst si příběh
Trpělivost makléře se vyplatí
Návštěva prodávajícího, který dal do prodeje svou nemovitost makléři, který ji prezentoval způsobem, který byl k pláči. Nesmyslná prodejní cena velmi pěkné nemovitosti ji akorát snižovala kredit na trhu. Vše jsme si vysvětlili, majitel pochopil, ale chtěl ještě makléři dát šanci. "Je to na Vás, jsou to Vaše peníze."Rozloučili jsme se a já vše sledoval a byl pravidelně s prodávajícím v kontaktu. Nakonec jsme se domluvili. Nemovitost jsem přefotil s profi fotografem a domluvili jsme prodejní cenu.
Přečíst si příběh

Poslední prodané nemovitosti

Prodej, Pole, 27126 m², Tlumačov Prodej, Pole, Tlumačov PRODÁNO

Tlumačov
Prodej, Pole, 27126 m², Tlumačov

Detail nemovitosti
Prodej, Chalupa, 65 m², Loučka Prodej, Chalupa, Loučka PRODÁNO

Loučka
Prodej, Chalupa, 65 m², Loučka

Detail nemovitosti
Prodej, Pole, 4167 m², Uherský Ostroh Prodej, Pole, Uherský Ostroh PRODÁNO

Uherský Ostroh, Ostrožské Předměstí
Prodej, Pole, 4167 m², Uherský Ostroh

Detail nemovitosti